Меню
 
 
Міні чат
200
 
 
 
  
 
 
 
 

Зараз на сайті

 
 
Головна » 2011 » Травень » 1 » Стаття у «Entertainment Weekly», присвячена «Світанку».

01:55
Стаття у «Entertainment Weekly», присвячена «Світанку».
Існує не так багато способів, які можна використовувати для того, щоб зберегти в секреті те, що відбувається на знімальному майданчику. Коли в листопаді 2010 року почалися зйомки «Світанку», творці фільму посилили заходи безпеки і заборонили пресі з'являтися на знімальному майданчику - всі ці заходи були прийняті для того, що тримати глядачів у стані чудового очікування.

Однак, усяке трапляється. У березні необроблені кадри - на яких були зображені деякі найбільш очікувані моменти фільму, в тому числі Белла і Едвард в ліжку - просочилися в інтернет. Сформована ситуація змусила режисера Білла Кондона та автора книг Стефані Маєр звернутися до шанувальників і попросити їх не дивитися вкрадений матеріал.

«Складно не зрозуміти, що це було зроблено зі злим умислом», говорить Кондон («Боги і монстри»). «Схоже, що всі ті речі, які ми так ретельно намагалися тримати в секреті, стали всім доступні».

«Це було огидно», додає Стюарт, яка грає Беллу. Вона передбачала, що хакери зламали просто сервер, на якому зберігався відзнятий матеріал, тому вона вирішила залишити їм деяке повідомлення: «Мені б хотілося їм сказати:« Що ж, так тримати! Украдіть все, чортові ідіоти! ». Вони знали всі моменти, які так важливі для людей, це, правда, дуже сильно дратує ».

Не можна засуджувати акторів і знімальну групу за те, як сильно їх розлютила ситуація, що склалася. «Світанок» - заключна частина «Сутінкової Саги». Ця історія набагато темніше й темніше, ніж попередні три фільми, а в книзі, по якій і знімали фільм, 754 сторінки, тому сюжет, принаймні, багатий подіями.
 
Можливо, натхненні ще однією шалено популярною франшизою «Гаррі Поттер», власники студії «Summit Entertainment» вирішили розділити «Світанок» на два фільми, перший з яких вийде 18 листопада 2011 року, а другий - у листопаді 2012 року. Зроблено це, ймовірно, для того, щоб показати весь спектр подій і, звичайно ж, для того, щоб відстрочити неминучий момент прощання.

Зйомки двох частин «Світанку» проходили одночасно і практично цілодобово протягом шести місяців у різних куточках світу - Батон-Руж, Ванкувер, Ріо-де-Жанейро, Віргінські острови (США). Роберт Паттінсон, який грає Едварда, описує свої відчуття наступним чином: «Мені здається, ми знімаємо ці фільми все моє життя». Враховуючи той факт, що роман є дуже хвилюючим і кілька готичним, фінал «Саги» викликає суперечності навіть серед «сутінкових» шанувальників, і це також додало своєрідності фільму.

«Коли я читав книгу, то питав у самого себе:« Як усе це можна показати у фільмі? », Говорить 19-річний Тейлор Лотнер, який грає Джейкоба.

«Всі говорили мені, що ця частина кардинально відрізняється від того, що ми робили раніше», говорить Стюарт. «Про те, що у фільмі мені належить грати вагітну, я думала - вау, ми точно «сутінковий» фільм знімаємо?!».

Паттінсон погоджується, підбираючи слова для того, щоб описати сюжет: «Це дуже-дуже-дуже дивно», говорить 24-річний актор. «Просто ... є деякі ... деякі, безумовно, ем, цікаві та дивні моменти».

Якщо ви ніколи не читали «Світанок», але читаєте цю статтю, то ми попереджаємо вас про те, що попереду будуть спойлери. Багато з вас знають про те, що в останній частині Белла і Едвард одружуються і, нарешті, дають волю своїм пристрасним, але в теж час цнотливим відносинам - проводять першу шлюбну ніч в оточенні літаючого пір'я.
 
Ніч любові не проходить без наслідків ... Белла завагітніла ... дитина-напіввампір, яка росте всередині неї зі стрімкою швидкістю, стає загрозою для життя нашої героїні, особливо тоді, коли їй треба буде пройти через жахливі і жорстокі пологи. Щоб уникнути смерті, Едвард вирішує звернути Беллу у вампіра. І це тільки те, що чекає нас у першій частині «Світанку».

«Ця частина істотно відрізняється», говорить про роман сценарист Мелісса Розенберг. «Перші три книги розповідають нам про любовний трикутник, і про дорослішання в питаннях відносин та любові. «Світанок» - дуже доросла історія. Сподіваюся, що глядачі подорослішали разом з книгами і оцінять фільм ».

Однак, якщо глядачі не подорослішали разом з книгами «Сутінкової Саги», то з фільмами їм доведеться це зробити досить швидко.

«Всі сцени, які ми знімали - будь то сцена заняття любов'ю, або ж сцена пологів - ми намагалися робити їх настільки ефектними і правдоподібними, наскільки це було можливо», каже режисер Білл Кондон, який розумів, що працює в рамках обмежень, які передбачає рейтинг PG-13. «Цікаво буде подивитися на те, чи знайдуться люди, які вважатимуть, що для цього світу це надто хвилюючі моменти».

Стюарт хотілося, щоб у фільмі як можна правдоподібніше були відображені і інші моменти з книги. «Часом трохи засмучувало те, що в тебе немає можливості зануритися в цю історію», каже вона. На питання,чи представляла вона коли-небудь собі цей фільм із рейтингом R, Стюарт засміялася і відповіла: «Ми представляли це кожен день».

Для того, щоб було більш зрозуміло - Стюарт хотілося б, щоб не тільки сцени медового місяця були більш правдоподібними («Відчувалося, що це реальні любовні сцени, необов'язково між вампірами, і це досить добре»), вона говорить про страхітливу сцену народження дитини - Ренесмі.
 
«Цікаво, що при згадці рейтингу PG-13 всі відразу ж думають про сцени сексу», говорить вона. «Сцена пологів дуже ефектна, я чула, що вона, дійсно, вразить вас. Але як би це могло бути? Це має бути шокуюче і абсурдно, тому що саме так все описано в книзі », зітхає вона. «Мені б хотілося, щоб нудило кров'ю».

Вагітність Бели - ще один спірне і складне питання. Деякі читачі інтерпретували цей момент як послання Маєр, яка таким чином виступала проти абортів, оскільки Белла навіть не розглядала можливість зробити аборт, навіть коли вона усвідомила те, що дитина може її вбити. З приводу зйомок цієї сцени акторам і знімальній групі необхідно було прийти до консенсусу.

«Меліса і я прекрасно усвідомлювали те, що нам слід уникати будь-яких моментів, які можуть розцінити як якийсь знак або послання, це ми, безумовно, могли зробити», каже Кондон.

«Це, дійсно, було проблемою, тому що я думаю, що не можна виступати проти заборони абортів. Але справа в тому, що «Сутінкова Сага» - не місце для дебатів про аборти. Тому, я вирішила зробити це так, що народження дитини є вибором - це міркування Белли і її вирішення », додає Розенберг.

Стюарт, якій довелося спостерігати за Беллою протягом кількох років, каже, що вона абсолютно згодна зі своєю вигаданою героїнею.
«Я цілком і повністю на стороні Белли. Думка про те, що вони знищать те, що створили разом, те, що може ніколи більше не повторитися ... Я не маючи на увазі ідею виступу проти абортів. Мені просто подобається її здатність боротися. Вона багато разів була готова померти, але зараз ви побачите, що вона, насправді, готова померти заради цього », актриса говорить про те, що той вибір, який постав перед Беллою, виглядав абсолютно реально. «Таке може статися з будь-якою дівчиною мого віку.
 
Я маю на увазі не вампірів, звичайно, а все інше. Зовсім не було такого відчуття: «Ох, як же це взагалі можна зіграти? Це взагалі не характерно для твоїх років! ». Було таке відчуття: «Не зовсім так, приятелю. Чорт забирай, я можу завтра завагітніти ».

В інших сучасних фентезі-історіях закохані можуть доводити свою відданість, відправляючись за своїми звуженими, долаючи при цьому проливні дощі або службу безпеки в аеропортах, але у Белли все не так просто. Смерть як гідна ціна завжди нависає над «Сутінковою Сагою».

Після безлічі страхітливих і кривавих сцен, зйомки сцен весілля стали полегшенням для кількох членів акторського складу «Світанку». Зйомки весільних сцен були заплановані на кінець знімального процесу і дозволили акторам в останній раз зібратися разом.

«Ніколи не думала, що мене це може так зачепити, але це була одна з самих класних речей, над якими я коли-небудь працювала», говорить Стюарт. «Був такий момент, коли я приходила на знімальний майданчик і бачила, що практично весь акторський склад сидить на лавках, чекаючи, коли вони зможуть приступити до виконання своєї частини роботи. У той момент мені здавалося настільки ідеальним. Завдяки тому, що все було так емоційно, створювалося відчуття реальності, що відбувається. Мені буквально хотілося подякувати їм за те, що вони прийшли ».

Для Лотнера солодкий танець Джейкоба і Белли з присмаком гіркоти виявився таким же зворушливим моментом як і ... весілля.

«Те, що сцена була настільки емоційною, не допомагало абсолютно», говорить він. «Я знав, що в останній день буде дуже важко, так усе й було».

Паттінсон каже, що у нього про зйомки весілля, які проходили у Ванкувері, залишилися менш сентиментальні спогади.
 
«Було дуже приємно бачити, як всі вампіри зібралися разом», говорить він. «Все було чудово, але було неймовірно холодно». Він говорить про те, що найбільше йому сподобалися зйомки медового місяця, особливо ті зйомки, які проходили у великодні вихідні на острові Сент-Томас.

«Це було прекрасне закінчення зйомок на острові, розташованому в Карибському басейні. Я думав: «Чому ми не можемо завжди зніматися в Карибському басейні? Я б знявся там ще в п'яти частинах! ».

Зараз, коли зйомки «Світанку» завершилися, актори можуть піти кожен своєю дорогою - принаймні, до тих пір, поки не почнеться промотур. Завдяки зйомкам, які йшли протягом кількох років, актори досить зблизилися, це стосується не тільки Стюарт і Паттінсона (вони ніколи не підтверджували свої відносини, але після фотографій з прем'єри фільму «Води слонам» ніякі підтвердження, ймовірно, вже й не потрібні).

Паттінсон, жартівливо применшуючи, розповідає про своїх колег.
«Так багато часу доводиться проводити з цими людьми ... чудово, якщо вони тобі подобаються. Між нами існує відчутний зв'язок. До того ж, я думаю, що є щось об'єднуюче в носіння контактних лінз і гриму », сміється він. «За винятком, звичайно, Тейлора - йому не доводиться все це робити. Йому в останньому фільмі і робити нічого не треба було. Весь час в образі вовка! », Сміється Паттінсон, кажучи про другу частину« Світанку ». «Але йому потрібно закохатися в дитину ... О, Боже мій, я не можу дочекатися, щоб побачити як все це буде показано».
 
Лотнер кепкує над Паттінсоном, кажучи: «О, чорт візьми. Завжди так говорить. Усі постійно скаржаться на те, що мені пощастило - мені не потрібно носити контактні лінзи, не потрібно наносити білий грим, носити перуку і тому подібне. Але я відповідаю їм: «Тільки я знаходився в холод під крижаним дощем без сорочки! Я заплатив сповна в «Молодому місяці» і «Затемненні»!.

Яким же ми побачимо його в другій частині, в якій він закохується - або стається імпринтинг - на Ренесмі?

«Я багато разів підходив до Стефані Майєр і питав її:« Що ж таке імпринтинг? », Говорить Лотнер. «Мені, як і раніше, нелегко у цьому розібратися, тому не питайте мене про це».

«Це був довгий шлях», продовжує він, ставши більш серйозним. «Здається, ніби тільки вчора я прийшов на знімальний майданчик« Сутінків » і познайомився з акторами, тепер настав цей момент, кілька років по тому я завершив зйомки в цих фільмах. Це, правда, дуже дивне почуття ».

Актори вже почали пробувати себе в нових проектах: Паттінсон разом з Різ Уізерспун знявся у фільмі «Води слонам», Лотнер з'явиться в головній ролі у трилері «Погоня», який виходить на екрани восени 2011 року, Стюарт «практично точно» зіграє найчарівнішу на світі Білосніжку у фільмі «Білосніжка і єгер».

Режисер Біл Кондон говорить про те, що він серед багатьох людей, які з нетерпінням хочуть побачити те, як будуть розвиватися кар'єри акторів.

«Роб став для мене величезним сюрпризом - з тих самих пір, як тільки я познайомився з ним», каже він, згадуючи про те, що з трійки головних акторів Паттінсон найменше нагадує свого персонажа. «Ти проводиш з ним час і думаєш:« Боже, я сподіваюся, що ти зіграєш цього неймовірно розумного, забавного хлопця, яким і ти є ».

Тейлор дуже природний, у нього вроджений артистичний талант. І Крістен », сміється він,« вона просто неймовірно талановита. Я чув цю історію, що стосується її, вона, думаю, зможе підвести підсумок. Вона зіграє головну жіночу роль у фільмі про супергероя, виробництво якого зовсім скоро почнеться - я не буду говорити, що це за фільм - і вона подумала: «Ок, впораємося з цим. Я не повинна бути дівчиною супергероя, я повинна бути супергероєм. Я думаю, що вона - одна з тих людей, хто не займає якусь конкретну нішу, вона будує свою кар'єру так, як цього хочеться їй ».

Актриса, яка почала відігравати роль Белли в 17-річному віці, під час вечірки на честь закінчення зйомок «Світанку» відсвяткувала свій 21-й день народження. Вона згодна з тим, що багато подій її реальному житті збігаються з подіями у житті Белли.

«Досить дивно, але так багато паралелей можна провести між моїм життям і цією серією фільмів. Дні народження і випускний збігалися, і багато іншого », говорить вона. Вона рада тому, що зйомки «Світанку» завершилися, додаючи, що вона вважає, що вони все зробили вірно.

«Я, правда, цього разу дуже задоволена всім отриманим досвідом», говорить вона. «Я, дійсно, відчуваю, що ми пройшли через все це і це було захоплююче. Ніхто не знає, як все вийде, я говорю лише про те, якими були відчуття. Ми закінчили на прекрасній ноті, і весь сенс полягав лише в одному - досягти стану задоволеності ».

Боже мій, як позитивно!

«Я знаю, приятелю, серйозно?», Сміється Стюарт. «Я так рада, що говорю це вам, ви собі не уявляєте наскільки».
 
 
 
 
При копіюванні матеріалу обов'язкове активне посилання на thetwilightsaga.at.ua та профіль автора перекладу.
 
Категорія: Світанок |Переглядів: 327 | Переклад / додавання: Таня✿ܓ | Теги: Світанок | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
 
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Пошук 
Календар
«  Травень 2011  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
 
_______________________

 


 

Designed by TѼTKѼ© 2018

TheTwilightSaga .at.ua - Україномовний фан-сайт, присвячений Стефені Маєр, Сутінковій Сазі та акторам фільму. Вся інформація на сайті має виключно інформативний характер.
Повне або часткове копіювання матеріалу дозволено при наявності активного посилання на сайт та профіль автора перекладу.
 
 Зробити безкоштовний сайт з uCoz