Меню
 
 
Міні чат
200
 
 
 
  
 
 
 
 

Зараз на сайті

 
 
Головна » 2011 » Березень » 20 » Роберт Паттінсон говорить про Крістен Стюарт в інтерв'ю для MTV.

22:44
Роберт Паттінсон говорить про Крістен Стюарт в інтерв'ю для MTV.

Очевидно, що між Робертом Паттінсоном і Крістен Стюарт існує зв'язок: їх екранна хімія в «Сутінковій Сазі» перейшла в роман в реальному житті, поза сумнівом, що дві зірки однаково дивляться на багато речей. Проте, є одне виключення - те, як вони підходять до своєї акторської гри.

Під час своєї півгодинної бесіди з нами в рамках випуску «MTV First: Роберт Паттінсон», актор обговорив відмінності, які існують в тому, як він дивиться на акторський процес і як це робить КСтю.

«У нас різні способи мислення», пояснив Паттінсон. «Мені подобається продумувати багато аспектів, а вона володіє моментальної емоційною реакцією на все».

Насправді, їх підхід до речей у реальному житті часто відображає процес прийняття рішень як акторів. «Її може залучити те, що хтось щось сказав і вона зауважує набагато більше в людях, тоді як мені просто хочеться побачити сенс чого-небудь», пояснює 24-річна зірка фільму «Води слонам».

Отже, як же більш розсудливий підхід до акторського процесу позначається на здатності реагувати КСтю? Не дуже сильно, насправді. Хоча Паттінсон зізнався, що в той час, поки він буде вирішувати, взятися чи за проект, вивчаючи його, Стюарт буде першою хто помітить, що ти, насправді, за нього вже «взявся».

«Вона скаже, наприклад:« Чому ти не можеш зрозуміти? Це ж очевидно. Ти не знаєш, значить тобі не потрібно бути актором! », Описує це РПаттц, сміючись.

Але, все ж, його підхід до акторської кар'єри достатньо укорінився.

«Я не хочу грати просто заради того, щоб щось зіграти», каже він нам. «Якщо я не займаюся цікавим матеріалом, то мені не хочеться грати його перед людьми».

Він також зізнався, що йому навіть не подобається дивитися на свої фотографії і додав: «Все, чого я хочу - зніматися у фільмах, які мені самому захочеться подивитися. Я завжди намагаюся йти до цього і ... доведеться пройти через безліч різних перешкод, щоб досягти цього рівня ».

Незважаючи на те, що він буде продовжувати шукати проекти, які будуть залучати і цікавити його, він повністю визнав те, що він не відноситься до того типу акторів, які мають глибоку пристрасть до цього ремесла.

«Не знаю, що це за почуття», говорить він про бажання грати. «Це наче:« Чим ти хочеш зайнятися? Я хочу прочитати прямо зараз чий-небудь діалог! Хочу, щоб мене хто-небудь знімав, говорячи при цьому що-небудь ». Це дуже дивне почуття ».


Джерело: robstenation.blogspot.com  

 
 
 
При копіюванні матеріалу обов'язкове активне посилання на thetwilightsaga.at.ua та профіль автора перекладу.
 
Категорія: Роберт Паттінсон |Переглядів: 184 | Переклад / додавання: Demon@ | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
 
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Пошук 
Календар
 
_______________________

 


 

Designed by TѼTKѼ© 2018

TheTwilightSaga .at.ua - Україномовний фан-сайт, присвячений Стефені Маєр, Сутінковій Сазі та акторам фільму. Вся інформація на сайті має виключно інформативний характер.
Повне або часткове копіювання матеріалу дозволено при наявності активного посилання на сайт та профіль автора перекладу.
 
 Зробити безкоштовний сайт з uCoz