Меню
 
 
Міні чат
200
 
 
 
  
 
 
 
 

Зараз на сайті

 
 
Головна » 2011 » Березень » 7 » Інтервью Роберта Паттінсона на шоу Райна Сікреста.

12:32
Інтервью Роберта Паттінсона на шоу Райна Сікреста.

Ведучий: У нас в ефірі Роберт Паттінсон. Привіт. Як ти?

Роберт: Привіт. Я добре. А ти як?

Ведучий: Дуже добре.

Роберт: Мені здалося, ти в записі.

Ведучий: Я нагадую тобі робота?

Роберт: Сумнівно.

Ведучий: Так, ми насправді всі питання записали заздалегідь. Ти будеш відповідати, а ми потім скористаємося монтажем, і все буде звучати, як по-справжньому. Звідки ти нам дзвониш?

Роберт: Я дзвоню прямо з середини якогось безлюдного місця в Канаді. Тут дуже брудно, йде дощ, і холодно. Я точно не знаю, де я, але тут багато дерев, і це точно Канада.

Ведуча: Це правда, що ви проживаєте в якомусь такому місці, куди ніхто не може приїхати, та й виїхати ви теж звідти не можете? Все це зроблено для того, щоб зберегти деталі зйомок в таємниці і захистити вас від об'єктивів камер папараці.

Роберт: На цей раз дійсно все дуже таємно. Але мені здається, я можу вільно залишати свій номер.

Ведуча: Тобто ти в змозі вільно пересуватися? А якщо насправді? Може бути, вас обгородили електричним парканом, а ти один про це не знаєш?

Роберт: Все можливо. Я хочу сказати, що поки мені не вдалося в цьому переконатися. Так що, все може бути.

Ведучий: Я не знаю, але, по-моєму, куди б ти не пішов, тебе впізнають скрізь.Пам'ятаєш ти чи ні, але це було дуже-дуже давно, ти тоді прийшов до мене в студію, а кілька людей стояли по той бік вікна. Моїм хлопцям довелося постаратися, щоб ти відчував себе добре. Ти радий цьому, Роб?

Роберт: Так, я радий. Я маю на увазі, що до цих пір доводиться звикати до такої уваги. Але мені дійсно подобається все, що відбувається. Тобто, я маю на увазі, подобається те, що я можу працювати, бути щасливим - і це чудово.

Ведучий: Так, ти не обманюєш. Ти ж дійсно добре постарався. Ну, ти розумієш, про що я. З часів «Молодого місяця». Фільм «Води слонам», який ми зможемо побачити на великих екранах двадцять другого квітня. Цей фільм ... хм, я взагалі вважаю себе романтиком ... і цей фільм на сьогоднішній день вважається романтичної драмою, так?

Роберт: Так. Це красива велика історія кохання тридцятих років. Ми з Різ Уізерспун граємо двох закоханих. Це чудово.

Ведучий: Яким чином ти готував себе до гри у фільмі, дії якого відбуваються за часів «Великої депресії»?

Роберт: Так, я переглядав документальні фільми на цю тему. Я думаю, головним у всій цій історії є те, що фільм побудований на основі реальних історичних подій. Ось ... я сподіваюся ... я сподіваюся, що я впорався. Над цим фільмом працювало величезна кількість людей. Це і Джек Фіск - декоратор, і Девід Хелдвелон - теж багато робить для фільму. Я хочу сказати, що до всього був дуже ретельний підхід, навіть до костюмів. Так що відчуття такі, що ти й справді переносишся у тридцяті роки. Я думаю ... Я сподіваюся.

Ведучий: Ти сподіваєшся (сміється) ... З тобою також грали Різ Уізерспун і Крістоф Вальц. Це феноменально! Я його дуже люблю.

Роберт: Він дивовижний.

Ведучий: Саме так.

Роберт: І все, що він робить, теж дивовижно. Я ... я вважаю, що спочатку роль написали для американця. Але Крістоф з Австрії, де йому вдалося знайти неймовірний успіх. Але це здорово, що у фільмі він грає американця. У тридцяті роки було багато переселенців, особливо серед циркачів, саме там працювало дуже багато людей різних національностей.

Ведучий: Слухай, мені здається, ніби ти дзвониш нам на радіо прямо зі зйомок.Таке відчуття, що в тебе за спиною активний знімальний процес.
Роберт: Я думаю, так і є. Я якраз намагаюся обережно злізти з купи бруду, щоб не перешкодити зйомкам.

Ведучий: Ну ось, що це за хлопець? Дзвонить нам посеред знімального процесу!

Ведуча: Так ...

Ведучий: Отже. У фільмі «Води слонам» ти знімаєшся разом зі слонихою. І я ... взагалі-то в мене є досвід спілкування зі слонами.

Роберт: Серйозно? Як це було?

Ведучий: Це було щось на зразок дитячої гри. Потрібно було проскользить верхи на слоні. Це схоже на дитячу гру. Діти дуже швидко це роблять. І як тобі працювалося зі слонами? Ти не боявся слона? У вас були динамічні відносини?

Роберт: Це було здорово. Тут можна також провести аналогію з дітьми. Слони - дуже добрі, які розуміють, великодушні істоти з усіх, з ким мені доводилося контактувати на знімальних майданчиках. Я ... я веду до того, що з самого початку зйомок, коли я тільки побачив Тей, вона грає слониху Розі у фільмі, я трохи злякався. Поруч з нею стояли п'ять або навіть шість таких же слонів. І коли вони ставали на задні лапи, ставало моторошно. Але потім Тей обвила навколо мене свій хобот, щоб підняти. І тоді я усвідомив, що ці тварини насправді чудові.

Ведучий: О! Роберт Паттінсон на знімальному майданчику «Світанку». Нам все чути! Люди хочуть знати про тебе. І, будь ласка, Роберт Паттінсон, весь вимазаний в багнюці, на зйомках «Світанку»! І все ж, я хочу повернутися до нашої теми і обговорити іронію імені твого персонажа. Тепер немає ніякої різниці в «команді Джейкоба» ти або в «команді Едварда». (Прим. перекладача: У «Сутінках» Роберт грає Едварда, а у фільмі «Води слонам» Якоба. Англійською ім'я «Якоб» співзвучне з «Джейкобом»). Про це поговоримо далі.

Ведучий: Роберт, ти не знаходиш нічого іронічного в тому, що у фільмі «Води слонам» ти виконуєш роль Джейкоба? Для сутінкових шанувальників це досить-таки кумедна ситуація.

Роберт: Ти перша людина, хто запитує мене про це. Я знаю, це забавно. Коли я читав сценарій, це було основне, на що я звернув увагу. І якщо чесно, мене це трохи спантеличило навіть.

Ведуча: З усіх імен в світі тобі дістався саме Джейкоб ...

Роберт: Так, я знаю. Але думаю, що відмінністю є те, що за сценарієм мій персонаж поляк.
І тому Якоб Яковськи звучить трохи інакше, ніж Джейкоб в «Сутінки».

Ведучий: Як ти так тихо примудряється розмовляти під час зйомок?

Роберт: О ... не знаю, мене скинули в якусь яму подалі від майданчика.

Ведучий: Разом із телефоном?

Роберт: Так, це мій телефон. Ми зараз в такій глушині, що не всі телефони працюють.

Ведучий: Це не так смішно, як здається. Чи буде в «Світанку» дитина-вампір, це правда чи жарт?

Роберт: Ооо, це ... оооу, це секрет. Мене поб'ють, якщо я що-небудь бовкну стільком людям.

Ведучий: Я читав це в інтерв'ю «Vanity Fair».

Роберт: Ох, серйозно?

Ведучий: Так.

Роберт: Ох, так ось чому мене били минулої ночі.

Ведучий: Я б міг не ставити питання, а просто слухати все, що відбувається на знімальному майданчику.

Ведуча: О, так ...

Ведучий: Коли кінець зйомок?

Роберт: Ну, приблизно через два місяці, потім у мене почнеться тур по просуванню фільму «Води слонам» ... доведеться об'їхати велику кількість місць. Ем ... Прем'єра, здається, сімнадцятого числа ... або двадцять другого?

Ведучий: Так, двадцять другого квітня.

Роберт: Двадцять другого, ось ... якраз закінчаться зйомки «Світанку», а на наступний день буду зайнятий просуванням «Води слонам».

Ведучий: У нас вже є парочка попередніх кадрів з цього фільму. Так що дивіться «American Idol» (прим. перекладача: «Американський ідол» - телешоу) сьогодні ввечері, там ви зможете побачити Роберта Паттінсона. Роберт, спасибі, що знайшов час і подзвонив нам, незважаючи на активну роботу над зйомками «Світанку».

Роберт: Немає проблем. Вам спасибі.

Ведучий: За приємну розмову. Спасибі, Роб.

Джерело: twilightrussia.ru

 
 
 
При копіюванні матеріалу обов'язкове активне посилання на thetwilightsaga.at.ua та профіль автора перекладу.
 
Категорія: Роберт Паттінсон |Переглядів: 192 | Переклад / додавання: ’DropOnTheGlass | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
 
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Пошук 
Календар
 
_______________________

 


 

Designed by TѼTKѼ© 2018

TheTwilightSaga .at.ua - Україномовний фан-сайт, присвячений Стефені Маєр, Сутінковій Сазі та акторам фільму. Вся інформація на сайті має виключно інформативний характер.
Повне або часткове копіювання матеріалу дозволено при наявності активного посилання на сайт та профіль автора перекладу.
 
 Зробити безкоштовний сайт з uCoz