Меню
 
 
Міні чат
200
 
 
 
  
 
 
 
 

Зараз на сайті

 
 
Головна » 2011 » Березень » 26 » Інтерв'ю Роберта Паттінсона журналу Style Magazine.

22:04
Інтерв'ю Роберта Паттінсона журналу Style Magazine.
Цей прототип змін в нинішньому поколінні - Роб Паттінсон: 24-річний англієць, який потрапив у Голлівуд, де він здобув усесвітню популярність, зігравши блідолицього вампіра Едварда Каллена (і навіть ще до цього, зігравши Седріка Дігорі, зразкового студента Хогвартса у фільмах про Гаррі Поттера) . Він жартома зізнається, що "нічого особливого з себе не представляє - всього лише один з тих, хто живе в готелях і подорожує по світу". Однак, він створив новий тип чоловіка, дивний навіть для субкультури Facebook, який зробив його зіркою через соціальну мережу.

Сьогодні він на порозі важливого випробування: його новий фільм "Води слонам", де він грає головного героя в мелодрамі, дія якої відбувається в цирку, знятої за бестселером Сари Груен.

- Будучи відзначеним як кумир тінейджерів, зараз Ви проходите випробування на звання дійсного актора.

Роберт Паттінсон: Я отримав шанс зніматися з Крістофа Вальца, і я закохався в Марлене (Різ), його дружину. Подорожуючи з цирком, я побував районах Америки, віддалених від Голлівуду. У цьому фільмі є темні таємниці, як і в житті. І в ньому присутня ідея рятівної любові, в яку я вірю. Я не м'якотілий, але у мене романтична душа.

- Ви маєте успіх у дівчат?

Роберт Паттінсон: Я ріс із двома старшими сестрами, і я дуже поважаю жінок. Я ненавиджу безсоромність, мені стає нудно, коли люди виставляють напоказ своє тіло. Для мене секс і почуття єдині.

- Ваша головна особливість: люди кажуть, що Ви проводите ночі з друзями, слухаючи Тома Уолтса, Вана Моррісона і пізнього Джеффа Баклі.

Роберт Паттінсон: Музика - ключовий аспект мого життя. Мені б хотілося зіграти у фільмі про Баклі, його голос, його пісні багато що дали мені. Я цікавлюся його творчістю, його життям, навіть його смертю, він потонув в 1997 році в Міссісіпі.

- Яку користь Ви берете з Інтернету?

Роберт Паттінсон: Практичну. У минулому році моїм улюбленим фільмом була "Соціальна мережа", і одного разу мені б хотілося попрацювати з Девідом Фінчером. Все, що він робить, цікаво. І він витягнув все найкраще з актора, яким я дійсно захоплююся - Джессі Айзенберг.

- Містер Паттінсон, Ви кумир. А хто Ваш ідол?

Роберт Паттінсон: Джек Ніколсон. Він зробив величезну кар'єру, і він завжди вживався у свої ролі. Тоді як, врешті-решт, для більшості людей я просто вампір Едвард Каллен, а в житті я просто Роберт. У нас однакова зачіска, але коли я читав одну статтю про моє волосся, я заливався кращим британським сміхом.

- До речі, що привело Вас з Лондона до Голлівуду?

Роберт Паттінсон: Складні перспективи з роботою. У мене не було хорошого досвіду акторства. Як модель я брав досить незграбні пози. Тоді кіно. У "Ярмарку марнославства" я грав сина Різ, а в останньому фільмі я її коханець.

- Якщо чесно, не кращий план.

Роберт Паттінсон: Ні, і я навіть не був впевнений, чи хочу я бути актором, я завжди думав, що стану письменником або музикантом. Але потім я закохався в авантюрний бік кінематографу. І я знайшов порядок, моральність і дозвольте вам сказати, відчув внутрішній поклик, який і допоміг мені влаштувати своє життя належним чином.

- Слідом була слава, нелюдська слава: вампір. Як Роберт Паттінсон захищається від фанатів, яких цікавить тільки популярність?

Роберт Паттінсон: Я кіноман. Я завжди любив кінематограф. Це пристрасть. У кіно є найважливіша і істинно комунікативне завдання: воно змушує нас мріяти, розширює нашу уяву, і так, воно може допомогти нам стати краще. Я почав вивчати французький просто тому, що зацікавився Nouvelle Vague Годарда. Все це не зробило мене знаменитістю, незважаючи на те, що пізніше я попав у Голлівуд.

- Наскільки важливим була для Вашої сім'ї Ваша освіта?

Роберт Паттінсон: У мене за спиною міцна сім'я. У мене дві сестри. Ліззі - музикант, як і я. Так, я граю на піаніно та на гітарі, і я навіть писав пісні для "Сутінок". Я залишаюся англійцем. Я все ще пам'ятаю себе в національній школі Harrodian, де я був звичайним учнем, але завжди був цікавим і відкритим для культурного розмаїття. Моя сім'я навчила мене почуттям реальності, боргу, відмови від будь-якого роду істерії, і я ніколи не вважав себе вище американців, тому що я з Лондона. Я ненавиджу будь-які прояви снобізму: за цим завжди стоїть расизм.

- Ми дуже мало знаємо про Ваше життя. Як би Ви описали себе як людину і актора?

Роберт Паттінсон: Мій батько Річард багато років продавав машини, моя мама працює агентом в шоу-бізнесі. Я почав грати на сцені майже випадково, в школі, грав у групі. Я ніколи не просив занадто багато одягу і взуття. І я ніколи не був кар'єристом, ніколи і не буду. Я багато читав і зараз читаю. Мої улюблені письменники - росіяни - Достоєвський, Набоков. Через них на знімальному майданчику з мене сміялися, бо я постійно їх читаю. Нещодавно я знову прочитав свого улюбленого англійського письменника Мартіна Еміса. Його книги незвично поєднують сучасне життя та психологію.

- Що стало поворотним моментом від статусу молодого актора до суперзірки?

Роберт Паттінсон: Я прийшов до моменту, коли сказав: "Я збираюся стати професійним актором, тим, хто шукає витоки своїх персонажів, що робить щось реальне з цієї ефемерної роботи. Це дозволить мені жити тим життям, яким я хочу, брати активну участь у діяльності зелених, бути громадянином світу. Слава - це перешкода, а не привілей, вона часто ускладнює речі. Я не намагаюся  потрапити в мережі готелів вищого класу, літаків першого класу, дизайнерів, що посилають тобі тонни речей, тисячі дівчат всюди ...

- Ви можете всьому цьому опиратися? Ви можете зізнатися собі, від чого відмовляєтеся? У Вас імунітет до чуток?

Роберт Паттінсон: У моє особисте життя стороннім вхід заборонено. Я ніколи не кажу, з ким фліртую. Я не підходяща людина для коротких і поверхневих любовних романів. Я не кажу про свої стосунки з друзями жіночої статі, не кажучи вже про те, що не обговорюю чутки про мої стосунки з Крістен Стюарт, актрисою, якою я захоплююся, тому що вона справжня людина і справжня актриса. Між нами виникло взаєморозуміння, яке допомогло мені отримати роль в "Сутінках". Я не дозволяю людям фотографувати будинки, які я орендував як у Нью-Йорку, так і в Лондоні. У Лос-Анджелесі я переважно живу в готелях. Можна дуже добре себе почувати в анонімному номері, особливо якщо є піаніно.

- Наскільки важливим Ви вважаєте свій стиль, ваш одяг?

Роберт Паттінсон: Мені подобається одягатися в Calvin Klein, подобаються англійські туфлі, футболки і зручні джинси. На мене завжди впливав зовнішній вигляд Джеймса Діна. Вчора елегантність була конформізмом, сьогодні це індивідуальність. Напевно, нам слід знайти рівновагу.

- Запам'ятовуються подорожі по світу?

Роберт Паттінсон:
Я уникаю відпочинок в модних місцях. Віддаю перевагу дорожні подорожі з друзями, як студенти, які вибирають хороші мотелі, кафе в глибині Америки, де більшість людей не можуть навіть дізнатися мене. Прості люди, які вчать мене, як жити без "Сутінок". Я подорожую, щоб міцно стояти на землі.

- Вас цікавить реальний світ?

Роберт Паттінсон: Мені все ще цікава діяльність зелених, тварини, бажано без папараці навколо. У мене є пес, мій вірний супутник у житті, який ніколи не буде брати участь у фотосесії. Добробут тварин глибоко мене хвилює: Це була справжня радість працювати зі стількома різними тваринами в "Води слонам". У моєму житті є демократичні й ліберальні установки.

- Вітаємо. Але Вам не здається, що це занадто серйозне ставлення до життя для такого відомого актора, як Ви?

Роберт Паттінсон: Такий вже я: я не зацікавлений у випадкових зв'язках, мені потрібно спочатку дізнатися людей, я не роблю тут екзистенціальних заяв: я просто хочу сім'ю і двох або трьох дітей. Не смішно? Я дійсно більше хотів би розмовляти з тваринами, ніж з людьми, які думають, що знають мене просто за моїми фільмами.

- "Космополіс" - фільм Кроненберга за романом Делілло, дійсно буде дуже серйозним метафоричним подорожжю в Америку до 09.11

Роберт Паттінсон: Я зображую сучасну людину: амбіції, благі побажання, приховані тривоги. Відмінна річ.
 
Джерело: www.r-pattz.com
 
 
 
При копіюванні матеріалу обов'язкове активне посилання на thetwilightsaga.at.ua та профіль автора перекладу.
 
Категорія: Роберт Паттінсон |Переглядів: 651 | Переклад / додавання: ’DropOnTheGlass | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
 
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Пошук 
Календар
 
_______________________

 


 

Designed by TѼTKѼ© 2018

TheTwilightSaga .at.ua - Україномовний фан-сайт, присвячений Стефені Маєр, Сутінковій Сазі та акторам фільму. Вся інформація на сайті має виключно інформативний характер.
Повне або часткове копіювання матеріалу дозволено при наявності активного посилання на сайт та профіль автора перекладу.
 
 Зробити безкоштовний сайт з uCoz