Меню
 
 
Міні чат
200
 
 
 
  
 
 
 
 

Зараз на сайті

 
 
Головна » 2011 » Березень » 25 » Інтерв'ю Роберта Паттінсона для «Entertainment Weekly».

11:54
Інтерв'ю Роберта Паттінсона для «Entertainment Weekly».
Увага, покупці сайту eBay: невідомим чоловіком, з яким ви торгуєтесь, може бути Роберт Паттінсон. Нещодавно, вранці в Лос-Анджелесі 24-річний актор сміявся, трішки сором'язливо розповідаючи про свою останню покупку на eBay: старовинна куртка з емблемою «Національної корпорації залізничних пасажирських перевезень США» 1960-х років. «Думаю, що одягну її на прем'єру», говорить він, маючи на увазі фільм «Води слонам».

Фільм, який виходить у кінотеатрах 22 квітня, представить романтичну епоху, і стане екранізацією бестселера Сари Груен. Паттінсон грає студента-ветеринара, який кинув навчання в 30-х роках 20 століття і приєдналася до бродячому цирку після того, як померли його батьки, і закохується у зірку шоу (Різ Уізерспун). На жаль, вона заміжня за жорстокою людиною, керівником манежу (Крістоф Вальц).

"Мені сподобалися переваги життя в поїзді", говорить англійський актор. «Щось в дусі фронтиру [У художній літературі цьому поняттю відповідають мотиви «відкритої дороги »]. Для мене це і є визначення Америки ».

Паттінсон каже, що рішення взяти участь у фільмі «Води слонам», від режисера фільму «Я - легенда» Френсіса Лоуренса, було ухвалено «без коливань», і про те, що він розглядає свою після-«сутінкову» кар'єру дуже уважно - хоча , в кінцевому рахунку, він знає, що все буде так, як повинно бути.

«Неможливо передбачити що-небудь», зітхає він перш, ніж посміхнутися.«Зрештою, можна просто поплакати, якщо все піде нанівець». Після того, як у квітні закінчаться вкрай складні зйомки двох заключних фільмів «Сутінкової Саги» - «Світанок» частини 1 і 2 (у кінотеатрах вони вийдуть в листопаді 2011 і 2012 років), він почне зйомки в «Космополіс» Девіда Кроненберга разом з Жюльєтт Бінош і Полом Джаматті.
«Він неймовірно працьовитий чоловік з неймовірною ретельністю»,- говорить Уїзерспун. «Він ніколи не скаржився. Жодного разу. Це відрізняється від інших акторів, які постійно скаржаться. Особливо, чоловіки! ».

Любителі «Сутінкової саги» будуть раді дізнатися про те, що Паттінсон виглядає на екрані дуже привабливо. Але їм не варто плутати його самого ні з одним з вимишлених персонажів, яких він коли-небудь грав. Він балакучий і кумедний - з легкістю жартує над тією інтенсивністю слави, яка з'явилася у нього після того, як «Сутінки» стали феноменом («Яка вся ця історія? Це так нудно»), над похмурістю, яка буде присутня у «Світанку» ( «Це буде тааак дивно»), і, перш за все, над самим собою. «Мені б хотілося зіграти велику, товсту людину», говорить він, уявляючи собі інший образ в епоху, яка настане після Едварда Каллена. Без сумнівів, це означає, що його прихильники проявлять ще більше любові.

EW: Ти і Тай (слониха) маєте особливої ​​зв'язком у фільмі «Води слонам». Як ти думаєш, вона згадає тебе на завтрашній фотосесії?

Роберт Паттінсон: Не знаю. Боюся, що ні. Я буду дуже-дуже радий, якщо вона згадає мене.

EW: На знімальному майданчику було багато тварин. Як це було?

Роберт Паттінсон: Було дуже страшно. Прути грат у клітин з левами й тиграми були розташовані далеко один від одного і вони могли повністю просунути крізь них свої лапи. Були тигри, які, наприклад, билися прямо перед камерою оператора. Але Крістоф! Я ніколи не бачив нічого подібного. Одного разу, коли він був в образі свого персонажа, він позбавився від всього страху і пройшовся цим проходом - він буквально фут завширшки - де стрибали ці тигри, а він навіть ні разу не здригнувся! Я подумав: «Це не акторська гра, це форменна шизофренія». [Сміється]. Це було божевіллям, тому що я боявся до жаху.

EW: У тебе траплялися які-небудь інциденти?
Роберт Паттінсон: Мене мало не збила зебра. Інші тварини лякалися людей, але зебр це не особливо турбувало. І вони дуже хитрі. Зебра вирвалася і побігла прямо на мене, я відбіг убік, вважаючи, що це досить логічно, але це всіх потішило.

EW: Тепер про твої колег-людей. Як тобі працювалося з Різ?

Роберт Паттінсон: Є дещо про неї. Вона просто щира, добра людина. Не знаю, докладає чи вона зусилля для створення гарної аури навколо себе, але її настрій витає по всій знімальній площадці. Панував зовсім інший настрій, коли її не було.Всі діти і тварини тягнулися до неї. Мені було неймовірно легко грати свою роль - я грав, спостерігаючи за її блискучою роботою. Вона дуже класна і вона ... ніколи-ніколи не дратує. Боже, це найгірший опис, чи не так?

EW: Ти зіграв її сина в 2004 році у фільмі «Ярмарок марнославства», але сцени з твоїм персонажем не потрапили в остаточний варіант фільму.

Роберт Паттінсон: Так, мій грандіозний провал. [Сміється]. Це була перша робота для мене і мого найкращого друга, у нас були суміжні сцени. Ми прийшли на прем'єру і побачили сцени з його участю, а з моїм - ні. Вони забули сказати мені. Я заздрив йому близько п'яти років.

EW: Ви з Різ пам'ятаєте один одного ще з тих пір?

Роберт Паттінсон: Так, звичайно. Ні, насправді, я не знаю, про що я кажу, не зовсім. Я працював з нею всього два дні. Але я пам'ятаю, що вона була чудова.Я не пам'ятаю, що я робив. Я хвилювався. Одного разу я забув свої репліки і картав себе за це, і намагався, щоб це ніколи не повторилося знову. Ми знімали сцену, в якій їй потрібно було плакати, ми почали знімати і вона відразу ж заплакала ... а я не міг нічого згадати. Потім вони сказали «Знято» і вона відразу ж перестала плакати. Я подумав: «Як ви це робите? Це нечесно. Я теж хочу бути в змозі так робити! ».

EW: Ти відчуваєш, що з кожним фільмом стаєш все краще і краще, ну або, принаймні, більш впевненим в собі з кожним фільмом? 

Роберт Паттінсон: Думаю, так. Втома теж допомагає. Просто я постійно ніяковів, оскільки не зростав досить драматичною дитиною. На початку минулого року я знявся у фільмі «Милий друг», було багато репетицій, пов'язаних і з мовою тіла, і я так ніяковів, коли доводилося це робити перед іншими акторами.А вони відчували себе так комфортно в цьому! Я відчував себе найбільшим ідіотом, ніж коли-небудь.

EW: Як ти думаєш, їм, дійсно, комфортно або ж вони просто знають, як краще це зіграти?

Роберт Паттінсон: Думаю, абсолютно комфортно. Я спостерігав за іншими акторами - режисер говорив, наприклад: «Кричіть, бігаючи». І я думав: «Емм, ні![Сміється]. Люди починали кричати і їм подобалося це! Я думав: «Але як мені це може подобатися?». Мені б хотілося, щоб мені це подобалося. Мені б хотілося отримувати задоволення від власних даних.

EW: Ви практично закінчили з «Сутінкової Сагою» - зйомки «Світанку» (частини 1 і 2) завершаться зовсім скоро. Ти знімався в цьому проекті протягом тривалого часу.

Роберт Паттінсон: Мені здається, що ми займаємося цим проектом все моє життя. [Сміється].

EW: В останніх двох фільмах відбувається безліч божевільних речей, не на останньому місці стоїть сцена болісного народження напівлюдини - напіввампіра.

Роберт Паттінсон: Там відбуваються деякі цікаві та дивні речі - насправді, дуже-дуже-дуже дивні. Це здорово. Для масштабного стандартного фільму це найпохмуріша сюжетна лінія і все досить нестандартно. Це фільм жахів. Я бачив деякі сцени і просто не можу уявити, як це може відповідати рейтингу PG-13 ... якщо вони не виріжуть все, звичайно. [Сміється].
EW: «Гаррі Поттер» під кінець теж став досить похмурим.

Роберт Паттінсон: Але ви можете трохи прикрасити все те, що відбувається в «Гаррі Поттері». Всі ключові моменти історії та найдивніші, хвилюючі моменти в цій частині. [Сміється]. Мені цікаво, яке гасло [рекламний] вони придумають для цього.

EW: Як ти, інші актори і знімальна група збираєтеся відзначити закінчення серії?

Роберт Паттінсон: Я повинен відразу ж відправитися в прес-тур. [Для фільму «Води слонам»].

EW: Напевно,дивно закінчити роботу з таким похмурим матеріалом і відразу відправитися в промо-тур для іншого фільму?

Роберт Паттінсон: Пару тижнів тому я дав кілька інтерв'ю, і вийшло щось схоже на це: «Ем, та, слониха завагітніла від того хлопця і в них народиться панда».[Сміється]. Це фільм про слониху-вампіра, яка насправді грає в бейсбол!».«Води слонам» стали полегшенням, оскільки, найголовніше, мені не треба було наносити весь цей грим і носити ці лінзи ... Боже мій, я буду радий бачити їх востаннє.

EW: З ними некомфортно?

Роберт Паттінсон: Мені дуже хочеться знайти якусь вибухівку, щоб розправитися з ними. Це так соромно - після стількох років, я, як і раніше, мучуся з цим процесом. Всі вже зрозуміли, як одягати їх, але у мене є дві людини, які допомагають мені, оскільки самому мені не впоратися.

EW: Після прес-туру для фільму «Води слонам» ти почнеш зніматися в «Космополісі» Девіда Кроненберга?

Роберт Паттінсон: Так, я такий схвильований і так наляканий. У мене немає часу на підготовку, а в книзі Дона Делілло присутні не зовсім ясні діалоги, і мені потрібно привести у форму своє тіло. Я буду грати одного з «владик світу», а це значить, що у мене повинно бути всього 6% жиру на тілі ... виходить, мені потрібно втратити близько 70%. [Сміється].

EW: Виходить, настав час для тренажерного залу.

Роберт Паттінсон: Якщо б я міг виключити пиво, це головна проблема. На початку «Світанку» мені потрібно було бути в формі, тому що я був у кадрі без сорочки. І коли я почав набирати форму, то просто збожеволів на цьому. Це було те, про що я постійно говорив. Це було так: «Я збираюся займатися цим увесь час, тому що для наступних фільмів я все одно буду у формі». А потім, буквально на наступний день після того, як була знята остання сцена без сорочки, я почав їсти і є - ням, ням, ням. Я не пам'ятав, що в мене є ще одна сцена без сорочки, і ви зможе побачити це в одній сцені - я явно втягував живіт та щоки.

EW: Тобі присилали сценарії комедій? Тому що ти веселий, не знаю, чи знають про це люди.

Роберт Паттінсон: Це дивно. Комедії лякають. Є всього кілька комедійних сценаріїв, більшість з них написані для коміків. Були деякі речі ... Я прочитав, мабуть, три сценарії, які мені сподобалися, але мої агенти ніколи не дозволять мені зайнятися ними. [Сміється].

EW: Чому ні?

Роберт Паттінсон: Тому що вони настііільки нетрадиційні.

EW: Як тільки «Сутінкова Сага» закінчиться, ти зможеш зайнятися чим забажаєш?

Роберт Паттінсон: Думаю, що зможу. Але, в той же час, я думаю, що у людей неймовірно короткий життєвий шлях і ти ніколи не зможеш передбачити, що саме хоче бачити глядач або те, як можна зберегти свою кар'єру, з іншого боку, займатися тим, чого тобі хочеться, дійсно , здорово. Як правило, те, що я вважаю класним, інші люди просто терпіти не можуть.

EW: Думаю, що у тебе вже досить міцний фундамент для того, щоб займатися трохи іншими речами.

Роберт Паттінсон: Я знаю, але потім ти одного разу повернешся в студію і будеш просити: «Будь ласка, будь ласка, будь ласка! Я займуся чим завгодно, навіть найбільш ідіотською, романтичною комедією, яку тільки можна уявити!».[Сміється].

EW: Навколо фільму «Голодні ігри» панував той самий ажіотаж з кастингом, що і з «Сутінками». Як ти думаєш, це забавно? Ти знаєш про ці книги?

Роберт Паттінсон: Я натикався на них у минулому році, не можу сказати, що це найкраща річ у світі. Але вони гарні! Це буде хороший фільм.

EW: Коли-небудь ще тобі захотілося б взяти участь у франшизі, знаючи все те, що ти зараз знаєш?

Роберт Паттінсон: Захотілося б. Але мені б хотілося мати більш вагомий внесок. Є лише одна жахлива річ у тому, щоб бути частиною франшизи ... ну, не жахлива ... хоча ні, жахлива ... чим більше ти займаєшся цим, тим складніше тобі вирватися звідти. Коли ти граєш одну і ту ж роль, ти вже не можеш почати грати по-іншому. Для цього необхідний якийсь порив.

EW: До кого ти звертаєшся за порадою, коли підбираєш собі проекти?

Роберт Паттінсон: Я довіряю своєму агентові і менеджерам, звертаюся до своїх батьків, до сестер. Все ті ж люди.

EW: Де ти відчуваєш себе як вдома? У Лос-Анджелесі таке трапляється?

Роберт Паттінсон: Іноді. Я починаю сумувати за Лос-Анджелесом, коли їду звідти.Але в будь-якому іншому місті я можу прожити в спокої близько двох місяців - потім починається параноя. Коли у мене був тут будинок, я весь час чекав того, що його знайдуть. Мені б хотілося мати постійне місце, але я переживаю через це весь час. Я буду постійно думати, що хто-небудь виявить його.

EW: Як ти думаєш, після того, як в 2012 році закінчаться «Сутінки», ти зможеш зажити нормальним життям?

Роберт Паттінсон: Забавно, що це закінчиться в 2012 році. Немов кінець світу.Але, ем, я не знаю. Думаю, що більшу частину популярності людей забезпечують журнали і подібні речі. Всі плітки перестануть працювати, тому що вони завжди були пов'язані з «Сутінками», тому, як тільки все закінчиться, думаю, настане кінець. Тому що у мене надзвичайно нудне життя.
 
 
 
 
При копіюванні матеріалу обов'язкове активне посилання на thetwilightsaga.at.ua та профіль автора перекладу.
 
Категорія: Роберт Паттінсон |Переглядів: 290 | Переклад / додавання: ’DropOnTheGlass | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
 
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Пошук 
Календар
 
_______________________

 


 

Designed by TѼTKѼ© 2018

TheTwilightSaga .at.ua - Україномовний фан-сайт, присвячений Стефені Маєр, Сутінковій Сазі та акторам фільму. Вся інформація на сайті має виключно інформативний характер.
Повне або часткове копіювання матеріалу дозволено при наявності активного посилання на сайт та профіль автора перекладу.
 
 Зробити безкоштовний сайт з uCoz