Меню
 
 
Міні чат
200
 
 
 
  
 
 
 
 

Зараз на сайті

 
 
Головна » 2011 » Березень » 14 » Френсіс Лоуренс: «Роберт Паттінсон перевтілився в Якоба».

21:37
Френсіс Лоуренс: «Роберт Паттінсон перевтілився в Якоба».
Френсіс Лоуренс про Роберта: «Я думав, що Роберт перевтілився в Якоба Янковського. Було важко знайти молоду людину віком 23 - 24 роки, хто не здавався б лишком молодим для цієї ролі. Він вдумливий, розумний, чуйний, сильний і впевнений. У мене вже є асоціації з Робертом: «Хтось послав мені книгу, і я негайно згадав про Роберта».

«Якоб відразу помічає красу Марлени, він зачарований нею, її чарівністю. Він також відзначає її сильний зв'язок із тваринами, з якими вона працює під час своїх виступів. Це щось дуже особисте, що об'єднує їх ». Так чи інакше, здається, що Френсіс і Річард додали щось більше до цієї, вже відомої нам, історії.

«Якоб таємничий і тихий. Він - спостерігач. Він завжди спостерігає за людьми, і у нього є інтуїтивні відносини з тваринами і глибоке розуміння людської натури ».

«Поведінка Розі настільки захоплююча, що це збільшує сутність персонажів. І я точно знаю як же проходила робота з Тай, я ніколи раніше не перебував так близько з величезним слоном, який такий граціозний і обережний навколо себе, по відношенню до людей. Ви знаєте, Тай, ніколи нікого не вдарила. Ми навіть ніколи не використовували гумові або спеціальні гаки з Тай. Гачок ніколи не був потрібний у роботі з цим слоном. Це дуже гуманна тварина. Вона вела себе спокійно, у різних сценах, будь-то сцени з людьми або іншими тваринами ».
 
Джерело: www.twilighters.ru
 
 
 
При копіюванні матеріалу обов'язкове активне посилання на thetwilightsaga.at.ua та профіль автора перекладу.
 
Категорія: Роберт Паттінсон |Переглядів: 164 | Переклад / додавання: Таня✿ܓ | Теги: Води слонам, Роберт Паттінсон | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
 
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Пошук 
Календар
 
_______________________

 


 

Designed by TѼTKѼ© 2018

TheTwilightSaga .at.ua - Україномовний фан-сайт, присвячений Стефені Маєр, Сутінковій Сазі та акторам фільму. Вся інформація на сайті має виключно інформативний характер.
Повне або часткове копіювання матеріалу дозволено при наявності активного посилання на сайт та профіль автора перекладу.
 
 Зробити безкоштовний сайт з uCoz