Меню
 
 
Міні чат
200
 
 
 
  
 
 
 
 

Зараз на сайті

 
 
Головна » 2011 » Березень » 13 » Чи стане фільм «Води слонам» великим проривом для Роберта Паттінсона?

19:45
Чи стане фільм «Води слонам» великим проривом для Роберта Паттінсона?
 
Я знаю, що ви подумали: Роберт Паттінсон вже велика зірка. Але чи зможе фільм «Води слонам» зробити його ще більшою зіркою? Щодо цієї думки розходяться: чи стала «Сутінкова Сага» початком для Паттінсона, або ж, роль Едварда Каллена стала для нього початком кінця.

Якщо покладатися на думку шанувальників Паттінсона, то акторський талант зірки набагато ширше, ніж те, що можна побачити в ньому в образі Едварда Каллена у фільмах «Сутінкової Саги». Деякі шанувальники вважають, що його абсолютне визнання в Голлівуді тільки питання часу.

Ще одна група прихильників, яка із задоволенням спостерігає за Паттінсоном у фільмах «Сутінкової Саги», більш обережна, навіть якщо й оптимістично налаштована. Фільм «Пам'ятай мене» не був досить успішний з частини касових зборів, не дивлячись на популярність Паттінсона в той момент. Подібні ситуації можуть поставити кар'єру Паттінсона під загрозу, особливо, якщо такі ролі стануть тенденцією. Якщо додати ще кілька однотипних персонажів, то це може зробити Паттінсона актором тільки певних ролей, а це не призведе зірку до довгої кар'єри.

Тим не менше, фільм «Води слонам» може врятувати становище для Паттінсона, розкривши його таланти для набагато більш широкої аудиторії. Роман Сари Груен, як і раніше, залишається бестселером і аудиторія у цього роману трохи старша. До того ж, володарі «Оскара» - Крістоф Вальц і Різ Уізерспун в цьому фільмі, можливо, більш привабливі для глядача, ніж Паттінсон, тому фільм «Води слонам» може дати Паттінсону те визнання, яке він заслуговує. 
 
Джерело: www.twilightish.com
 
 
 
При копіюванні матеріалу обов'язкове активне посилання на thetwilightsaga.at.ua та профіль автора перекладу.
 
Категорія: Роберт Паттінсон |Переглядів: 179 | Переклад / додавання: Таня✿ܓ | Теги: Води слонам, Роберт Паттінсон | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
 
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Пошук 
Календар
 
_______________________

 


 

Designed by TѼTKѼ© 2018

TheTwilightSaga .at.ua - Україномовний фан-сайт, присвячений Стефені Маєр, Сутінковій Сазі та акторам фільму. Вся інформація на сайті має виключно інформативний характер.
Повне або часткове копіювання матеріалу дозволено при наявності активного посилання на сайт та профіль автора перекладу.
 
 Зробити безкоштовний сайт з uCoz